Találatok száma: 90

Oldalak: 1 2 3
  1. A juniorkorú Simonváros Csanád hátát nézte a férfi rúdugró-mezőny
    2017-06-12 10:23:56
    Remek teljesítményt nyújtott a megfiatalított gödöllői különítmény a háromnapos székesfehérvári atlétikai országos bajnokságon
  2. Egy medálig jutottak a gödöllői újonc és serdülő atléták
    2017-02-06 10:30:50
    Szőke-Kiss Anna nyert ezüstérmet 800 méteren a fedett pályás országos bajnokságon. Értékes helyezésből akadt több is
  3. Taroltak a gödöllői atléták többpróbában
    2016-09-19 10:40:23
    Renner Luca és Kriszt Botond nem csak korosztályuk bajnoki címét szerezték mg, hanem a felnőttek között sem találtak legyőzőre
  4. Éremhalmozó gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-07-11 10:18:07
    Több értékes helyezés mellett 11 medáliát nyertek a GEAC tehetségei a debreceni országos bajnokságon
  5. Fél gödöllői ezüstérem a kispesti homokon
    2016-06-19 17:51:03
    A bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos Enikő páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában
  6. Kéttucatnyi gödöllői versenyzővel rajtol a strandröplabda országos bajnokság
    2016-06-16 17:37:45
    Kispesten lépnek először homokra a versenyzők. Aki kedvet érez a sportág kipróbálása iránt, az egyetemi pályán jelentkezhet
  7. Saját kezűleg igazította helyre az orrát a gödöllői harcos
    2016-06-09 20:27:36
    Varjú László és Ócsai Zsolt tanítványai két-két arany- és ezüstéremmel tértek haza a WOMAA országos bajnokságról
  8. Gödöllői atléták mozgalmas, éremhalmozással dúsított víkendje
    2016-05-25 11:05:45
    A csapatbajnoki elődöntő után a váltó országos bajnokságon és a Paulinyi-emlékversenyen is remekeltek a GEAC üdvöskéi
  9. Aranyos gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-02-08 10:34:08
    Több értékes helyezés mellett számos érmet is nyertek a GEAC tehetségei a fedett pályás országos bajnokságon
  10. Gödöllői aranyakról is szól az atléták országos bajnoksága
    2015-08-07 18:51:04
    Augusztus második hétvégéjén Székesfehérvár ad otthont a sportág legjelentősebb hazai megmérettetésének
  11. Éremeső hullott a gödöllői atlétákra Székesfehérváron
    2015-05-20 14:40:19
    Az egyetemi klub 23 csapattal indult a versenyen, akik közül 19 állhatott dobogóra a különböző számokban
  12. Gödöllői küzdősport-parádé Zalaegerszegen
    2015-03-12 17:04:13
    Két arany- és három ezüstéremmel tértek haza a Muay Thai és Boksz Egyesület versenyzői a WAKF országos bajnokságról
  13. Renner Luca és Kriszt Botond többpróba aranya
    2015-02-16 09:09:40
    Kiemelkedő GEAC-sikerekkel és országos csúccsal zárult az összetett fedett pályás országos bajnokság
  14. Öt éremmel gazdagodtak a Gödöllői EAC atlétái
    2015-02-09 12:56:15
    Emellett számos, értékes helyezést is elértek a fedett pályás serdülő és újonc országos magyar bajnokságon
  15. A Gödöllői EAC-é az ország harmadik legjobb kardcsapata
    2014-12-21 15:49:27
    Nem maradt érem nélkül az egyetemi klub a vívók országos bajnokságán. Bronzot nyertek aranyvasárnap
  16. Ügyességi- és dobószámokban vitézkedtek a gödöllői atléták
    2014-07-14 10:27:44
    Öt arany-, két ezüst- és három bronzérem volt a GEAC-termés a serdülő- és újonc egyéni országos bajnokságon
  17. Bronzéremig jutott Gémesi Csanád a kardvívók országos bajnokságán
    2013-12-14 16:07:39
    A Gödöllői EAC pengeforgatója az elődöntőig gond nélkül menetelt, ott azonban viszonylag simán elvérzett
  18. Két aranyérmet nyertek a GEAC atlétái a mezeifutó országos bajnokságon
    2013-11-25 09:40:24
    Fekete Ábel és a 15 éves fiú csapat egyaránt a dobogó tetejére állhatott a 4,5 kilométeres táv teljesítése után
  19. A valaha volt legjobb…
    2013-08-21 14:57:38
    Több mint hat évtized eredményességi csúcsát állították fel a Gödöllői EAC atlétái az idei országos bajnokságon. Értékelő beszélgetés Benkő Ákos mesteredzővel
  20. Kaptur Éva az ország leggyorsabb hölgye
    2013-07-28 21:05:41
    A Gödöllői EAC sprintere négy aranyérmet nyert az atléták országos bajnokságán, ahol az egyetemi klub 11 medállal gazdagodott
  21. Férfi és női vonalon is dobogóra álltak a gödöllőiek a leggyilkosabb sprintszámban
    2013-07-28 09:28:55
    Kovács Zoltán ezüst-, Kálmán Csenge bronzéremmel gyarapította a GEAC-medáliák számát az atléták országos bajnokságán
  22. Le a kalappal a gödöllői serdülőatléták előtt
    2013-07-08 14:27:50
    Tizenhárom éremmel (6 arany, 3 ezüst, 4 bronz) tértek haza a tatabányai egyéni országos bajnokságról a GEAC tehetségei
  23. Aranyat ért a GEAC-os Oke Olufemi döbbenetesen nagy dobása
    2013-03-12 10:06:06
    Március második szombatján az ország legjobb serdülőkorú atlétái rivalizáltak a budapesti SYMA-csarnokban
  24. Kitettek magukért a Gödöllői EAC utánpótláskorú atlétái
    2013-03-05 11:52:44
    Érmek és értékes helyezések a junior- és ifjúsági fedettpályás országos bajnokságon, valamint a téli dobóbajnokságon
  25. Gödöllői atléta-érmek fedél alatt
    2013-02-24 09:29:48
    Három arany-, két ezüst- és egy bronz medáliával rukkoltak elő a GEAC sprinterei az országos bajnokságon
  26. A fináléban vérzett el a GEAC kardcsapata
    2012-12-16 18:26:36
    A gödöllői egység mindhárom vívója legyőzte a londoni olimpia egyéni bajnokát, Szilágyi Áront
  27. Benkó Réka zsinórban negyedszer országos bajnok
    2012-12-16 09:17:17
    A Gödöllői EAC kardvívói két éremmel zárták a megmérettetés-sorozat egyéni küzdelmeit